Oznamujeme občanom, že usmernenia Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, sekcia krízového riadenia, bude zajtra  8. septembra 2017 medzi 8,00 a 12,00 hodine vykonané preskúšanie prevádzkyschopnosti systémov varovania obyvateľstva formou hlasitej skúšky elektrickej sirény, tzv. paviána na požiarnej zbrojnici.

Občianske združenie Štvrtčan Plavecký Štvrtok Vás pozýva na Festival Mravenec - medzinárodnú prehliadku detských folklórnych súborov 9. ročník, ktorá sa bude konať v sobotu 9. septembra 2017 o 13,00 hodine v Plaveckom Štvrtku. Vstupné je dobrovoľné. Všetci ste srdečne vítaní.

Materské centrum Motýlik pozýva všetky deti na koncert Mira Jaroša, ktorý sa bude konať 23. septembra 2017 o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore. Vstupné 8 €. Predpredaj lístkov v Kultúrnom dome u pána Štefanoviča, v reštaurácií Margit, alebo u Petry Šteffekovej na 0907 471 818.

Oznamujeme občanom, že od 4. septembra 2017, je vyvesený návrh VZN č. 2/2017 o vymedzení miest na umiestňovanie volebných plagátov v čase volebnej kampane na území obce Zohor. Dňom vyvesenia začína plynúť 10-dňová lehota, počas ktorej môžu fyzické alebo právnické osoby uplatniť pripomienku k návrhu nariadenia.

Strešné centrum TCHIMO, Záhorská Bystrica Vás pozýva  do klampiarskej dielne, kde je pre Vás denne k dispozícií 4 metrová ohýbačka so zvitkami plechov vo všetkých štandardných farbách. Ponuku sme rozšírili aj o výrobu parapetov. Hitom leta sú nemecké strechy NELSKAMP už od 5,99 eur/m2 bez DPH a to vo všetkých farebných odtieňoch. Akcia platí do 30.septembra 2017 alebo do vypredania zásob.

Nezisková organizácia SENIOR ZOHOR prijmeme opatrovateľky do zariadenia pre seniorov v Zohore. Požadujeme SŠ vzdelanie alebo opatrovateľský kurz s minimálne  0,5 ročnou praxou. Náplň prace: celková starostlivosť o klientov. Práca je na 12 h pracovné zmeny. Ak Vás ponuka oslovila zašlite svoj životopis na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , pre bližšie informácie volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová. Už čoskoro otvoríme nové Zariadenie pre seniorov a Denný stacionár v Zohore. Zariadenie bude ponúkať svojim klientom prijemnú rodinnú atmosféru, s ohľadom na individuálne potreby klientov. V prípade záujmu  volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová.

Agentúra JPM príjme zamestnancov na trvalý pracovný pomer do kuchyne do Bratislavy, prijímame mužov aj ženy, agentúra poskytuje 3€ v čistom na hodinu príspevky na cestovanie, ubytovanie zadarmo, stravu zdarma, a iné benefity. Ide o jednoduchú manuálnu prácu. V ponuke sú pozície: výdajca jedla, pokladník, pomocná sila. Prosíme uchádzačov, aby sa hlásili na telefónnom čísle 0948 649 997. Tešíme sa na Vás.

Holandská spoločnosť EWALS Cargo Car, príjme do trvalého pracovného pomeru mužov aj ženy na  pozíciu vodič vysokozdvižného vozíku do priemyselného parku v Lozorne. Preukaz vodiča nie je podmienkou. Vítanú sú aj absolventi stredných škôl, bez praxe. Platové podmienky : 950 € Bruto. V prípade záujmu treba kontaktovať tel. č. 0905 232 169