Firma SUNCLEAN bude zajtra 9. septembra pred požiarnou zbrojnicou predávať:

Čistiace prostriedky určené na podlahy, sklo, nerez, vodný kameň, ďalej pracie prášky, aviváže, osviežovače vzduchu. Ponúkajú litrové balenia za nízke ceny.

Pozývame Vás na futbalový zápas starších žiakov FC Zohor a ŠK Báhoň v sobotu 9. septembra 2017 o 16,30 hodine a tiež na zápas Karlova Ves a Slovenský Grob, v nedeľu o 16,30 hodine na futbalovom ihrisku v Zohore.

Občianske združenie Štvrtčan Plavecký Štvrtok Vás pozýva na Festival Mravenec - medzinárodnú prehliadku detských folklórnych súborov 9. ročník, ktorá sa bude konať v sobotu 9. septembra 2017 o 13,00 hodine v Plaveckom Štvrtku. Vstupné je dobrovoľné. Všetci ste srdečne vítaní.

Materské centrum Motýlik pozýva všetky deti na koncert Mira Jaroša, ktorý sa bude konať 23. septembra 2017 o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore. Vstupné 8 €. Predpredaj lístkov v Kultúrnom dome u pána Štefanoviča, v reštaurácií Margit, alebo u Petry Šteffekovej na 0907 471 818.

Oznamujeme občanom, že od 4. septembra 2017, je vyvesený návrh VZN č. 2/2017 o vymedzení miest na umiestňovanie volebných plagátov v čase volebnej kampane na území obce Zohor. Dňom vyvesenia začína plynúť 10-dňová lehota, počas ktorej môžu fyzické alebo právnické osoby uplatniť pripomienku k návrhu nariadenia.

Stavebniny Čestav SK Sekule oznamujú občanom, že vyrábajú a predávajú betónové vodomerné šachty s vnútorným rozmerom 90x120 cm a svetlosťou 150 cm. Cena už od 260 € za kompletnú šachtu. Tiež ponúkajú na predaj betónové panelové ploty a cestné panely s rozmerom 3x2 m. Viac informácií na telefónnom čísle: 0918 378 386 alebo na: www.cestav.sk

Strešné centrum TCHIMO, Záhorská Bystrica Vás pozýva do klampiarskej dielne, kde je pre Vás denne k dispozícií 4 metrová ohýbačka so zvitkami plechov vo všetkých štandardných farbách. Ponuku sme rozšírili aj o výrobu parapetov. Hitom leta sú nemecké strechy NELSKAMP už od 5,99 eur/m2 bez DPH a to vo všetkých farebných odtieňoch. Akcia platí do 30. septembra 2017 alebo do vypredania zásob.

Nezisková organizácia SENIOR ZOHOR prijmeme opatrovateľky do zariadenia pre seniorov v Zohore. Požadujeme SŠ vzdelanie alebo opatrovateľský kurz s minimálne  0,5 ročnou praxou. Náplň prace: celková starostlivosť o klientov. Práca je na 12 h pracovné zmeny. Ak Vás ponuka oslovila zašlite svoj životopis na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., pre bližšie informácie volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová. Už čoskoro otvoríme nové Zariadenie pre seniorov a Denný stacionár v Zohore. Zariadenie bude ponúkať svojim klientom prijemnú rodinnú atmosféru, s ohľadom na individuálne potreby klientov. V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová.

Holandská spoločnosť EWALS Cargo Care, príjme do trvalého pracovného pomeru mužov aj ženy na  pozíciu vodič vysokozdvižného vozíku do priemyselného parku v Lozorne. Preukaz vodiča nie je podmienkou. Vítanú sú aj absolventi stredných škôl, bez praxe. Platové podmienky : 950 € Bruto. V prípade záujmu sa treba kontaktovať na telefónne číslo 0905 232 169.

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ v Stupave hľadá opatrovateľky na trvalý pracovný pomer. Termín nástupu dohodou. Všetky informácie získate na telefónnom čísle: 0903 466 780, prípadne osobne v zariadení.

Agentúra JPM príjme zamestnancov na trvalý pracovný pomer do kuchyne do Bratislavy, prijímame mužov aj ženy, agentúra poskytuje 3€ v čistom na hodinu príspevky na cestovanie, ubytovanie zadarmo, stravu zdarma, a iné benefity. Ide o jednoduchú manuálnu prácu. V ponuke sú pozície: výdajca jedla, pokladník, pomocná sila. Prosíme uchádzačov, aby sa hlásili na telefónnom čísle 0948 649 997. Tešíme sa na Vás.

Hľadáme brigádnikov / študentov, ženy, mužov, dôchodcov /do Lozorna na čistenie debničiek od etikiet. Jedná sa o trojzmennú prevádzku, každí si môže vybrať akúkoľvek zmenu, vrátane soboty, nedele. Možná je aj nepravidelná práca. Nepotrebujete žiadne náradie. Doprava vlastná. Mzda je 4,00€/h. Viac informácií na telefónnom čísle 0917 163 509.