Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od dnes 18. septembra 2017 až do 26. septembra 2017 bude prebiehať odpočet vodomerov

Oznamujeme občanom, že poštové doručovateľky vykonávajú odpočet plynomerov.

Prosíme preto občanov aby sprístupnili odberné miesta a nenechávali lístok s odpočtom na bránach či oknách.

Jednota dôchodcov pozýva svojich členov na jednodňový výlet na vodné mlyny do Jelky a Kráľovej pri Senci, ktorý bude 21. septembra 2017. Prihlásiť sa môžete v klube dôchodcov.

Obec Sološnica Vás pozýva na Krumpolový deň v Sološnici, ktorý sa bude konať 22. a 23. septembra 2017. Viac informácií o akcii nájdete na stránke www.solosnica.sk

Divadelný spolok Šáchor, si Vás dovoľuje pozvať na premiéru novej divadelnej hry Breviár teciny Franciny. Dej sa odohráva podľa skutočných príbehov z roku 1945 pri prechode frontu. Hrá sa v sobotu 7. októbra 2017 o 19,00 hodine a repríza v nedeľu 8. októbra 2017 o 17,00 hodine v kultúrnom dome v Zohore. Vstupné dobrovoľné. Všetci ste srdečne vítaní.

Strešné centrum TCHIMO, Záhorská Bystrica Vás pozýva  do klampiarskej dielne, kde je pre Vás denne k dispozícií 4 metrová ohýbačka so zvitkami plechov vo všetkých štandardných farbách. Ponuku sme rozšírili aj o výrobu parapetov. Hitom leta sú nemecké strechy NELSKAMP už od 5,99 eur/m2 bez DPH a to vo všetkých farebných odtieňoch. Akcia platí do 30.septembra 2017 alebo do vypredania zásob. Vaše strešné centrum Tchimo, Záhorská Bystrica.

Stavebniny Čestav SK Sekule oznamujú občanom, že vyrábajú a predávajú betónové vodomerné šachty s vnútorným rozmerom 90x120 cm a svetlosťou 150 cm. Cena už od 260 € za kompletnú šachtu. Tiež ponúkajú na predaj betónové panelové ploty a cestné panely s rozmerom 3x2 m. Viac informácií na telefónnom čísle: 0918 378 386 alebo na: www.cestav.sk

Nezisková organizácia SENIOR ZOHOR prijmeme opatrovateľky do zariadenia pre seniorov v Zohore. Požadujeme SŠ vzdelanie alebo opatrovateľský kurz s minimálne  0,5 ročnou praxou. Náplň prace: celková starostlivosť o klientov. Práca je na 12 h pracovné zmeny. Ak Vás ponuka oslovila zašlite svoj životopis na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., pre bližšie informácie volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová. Už čoskoro otvoríme nové Zariadenie pre seniorov a Denný stacionár v Zohore. Zariadenie bude ponúkať svojim klientom prijemnú rodinnú atmosféru, s ohľadom na individuálne potreby klientov. V prípade záujmu  volajte na telefónne číslo 0905 402 675 p. Baďurová.

Hľadáme operátorov do výroby na viac pracovných miest. Vykladanie/nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, montáž... Pre viac informácií volajte na telefónne číslo +421 2 60 250 566.

Holandská spoločnosť EWALS Cargo Car, príjme do trvalého pracovného pomeru mužov aj ženy na  pozíciu vodič vysokozdvižného vozíku do priemyselného parku v Lozorne. Preukaz vodiča nie je podmienkou. Vítanú sú aj absolventi stredných škôl, bez praxe. Platové podmienky : 950 € Bruto. V prípade záujmu sa treba kontaktovať na telefónnom čísle 0905 232 169

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ v Stupave hľadá opatrovateľky na trvalý pracovný pomer. Termín nástupu dohodou. Všetky informácie získate na telefónnom čísle: 0903 466 780, prípadne osobne v zariadení.

Agentúra JPM príjme zamestnancov na trvalý pracovný pomer do kuchyne do Bratislavy, prijímame mužov aj ženy, agentúra poskytuje 3€ v čistom na hodinu príspevky na cestovanie, ubytovanie zadarmo, stravu zdarma, a iné benefity. Ide o jednoduchú manuálnu prácu. V ponuke sú pozície: výdajca jedla, pokladník, pomocná sila. Prosíme uchádzačov, aby sa hlásili na telefónnom čísle 0948 649 997. Tešíme sa na Vás.