Firma Dekorahome Vás pozýva zajtra 23. septembra v čase od 8.00 do 12,00 hodiny pred požiarnu zbrojnicu na výpredaj záclon. Ponúkajú záclony rôznych dĺžok, hotové oblúkové záclony, tiež budú predávať kvalitné české posteľné plachty od 6 €, obliečky na dve postele českej výroby po 20 EUR a deky.

Občianske združenie Zohorské ozveny a obecný úrad v Zohore, Vás srdečne pozývajú na ZÓHRSKÉ CIBULOVÉ HODY, ktoré sa uskutočnia v sobotu 23. septembra 2017 v areáli futbalového ihriska od 8,30 do 20,00 hod. O občerstvenie a bohatý program je postarané. Všetci ste srdečne vítaní. Viac informácií na plagátoch, v novinách, na FB a na stránke obce Zohor.

Obec Sološnica Vás pozýva na Krumpolový deň v Sološnici, ktorý sa bude konať 22. a 23. septembra 2017. Viac informácií o akcii nájdete na stránke www.solosnica.sk

Pozývame Vás na futbalové ihrisko v Zohore, kde sa budú konať zápasy:

- 23. septembra 2017 (sobota) o 16,00 hodine - FC Zohor starší žiaci a FC Rohožník

- 24. septembra 2017 (nedeľa) o 16,00 hodine – FKM Karlova Ves Bratislava a SDM Domino

Oznamujeme občanom, že poštové doručovateľky vykonávajú ODPOČET PLYNOMEROV. Prosíme preto občanov aby sprístupnili odberné miesta a nenechávali lístok s odpočtom na bránach či oknách.

Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 18. septembra 2017 až do 26. septembra 2017 bude prebiehať ODPOČET VODOMEROV.

Strešné centrum TCHIMO, Záhorská Bystrica Vás pozýva  do klampiarskej dielne, kde je pre Vás denne k dispozícií 4 metrová ohýbačka so zvitkami plechov vo všetkých štandardných farbách. Ponuku sme rozšírili aj o výrobu parapetov. Hitom leta sú nemecké strechy NELSKAMP už od 5,99 eur/m2 bez DPH a to vo všetkých farebných odtieňoch. Akcia platí do 30. septembra 2017 alebo do vypredania zásob.

Stavebniny Čestav SK Sekule oznamujú občanom, že vyrábajú a predávajú betónové vodomerné šachty s vnútorným rozmerom 90x120 cm a svetlosťou 150 cm. Cena už od 260 € za kompletnú šachtu. Tiež ponúkajú na predaj betónové panelové ploty a cestné panely s rozmerom 3x2 m. Viac informácií na telefónnom čísle: 0918 378 386 alebo na: www.cestav.sk