Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 13. septembra

Dátum: 13.09.2023
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 13.10.2023 stiahnutá z webu.
Počet videní: 807
3 min. čítania
Miestny rozhlas 13. septembra

Prinášame najnovšie správy

Oznamujeme občanom, že firma elkatel z dôvodu projektovania plánovanej optickej siete v obci v týchto dňoch začala s polohopisným a výškopisným zameraním ulíc. Predpokladaná dĺžka prác je jeden mesiac.

 

 

Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje, že do 22. septembra opisuje stavy vodomerov k ročnému zúčtovaniu. V prípade neprítomnosti žiadajú občanov, aby umiestnili stav vodomera na viditeľné miesto.

 

 

Hokejový klub HC Lamač pozýva v nedeľu 24. septembra od 13,30 hod na zimný štadión do Lamača na športové podujatie – Deti na hokej. Pozývajú všetky deti, dievčatá aj chlapcov vo veku 4-10 rokov, príďte sa zabaviť, zažiť hokejovú atmosféru, vyhrať v tombole. Každé dieťa dostane malý darček. Prineste si korčule, prilby a rukavice.

 

 

Milí občania,

Kaufland myslí aj na lepšiu budúcnosť našich detí. Preto nastavil novú latku zodpovednému prístupu a už čoskoro otvorí v Bratislave-Záhorskej Bystrici prvý zelený Kaufland budúcej generácie. V novom obchodnom dome, postavenom podľa aktuálnych trendov v oblasti udržateľného stavebníctva nájdete široký sortiment za výhodné ceny, aj bohatú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny každý deň. Pre viac výhod a zliav využite aj príležitosť zaregistrovať sa do vernostného programu Kaufland CardTak už čoskoro hurá na nákupy v novom zelenom Kauflande v Záhorskej Bystrici!

 

 

Milé deti! Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 17. septembra o 17:30 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Bratislavské bábkové divadlo vám zahrá veselé predstavenie: OSMIJANKOVE ROZPRÁVKY O PRINCEZNÁCH.  Okrem rozprávok o neobyčajných princeznách vás čaká skvelá osmijankovská kapela a jej piesne pre všetkých hravých poslucháčov.

Vstupné: 5 €/os.

 

 

Jednota dôchodcov pozýva svojich členov na kúpanie do Dunajskej Stredy dňa 25. septembra. Prihlásiť sa môžete v klube dôchodcov v pondelok a stredu od 13,00 do 16,00 hodiny. Poplatok je 14 €. Odchod autobusu bude o 7,30 hod od Kultúrneho domu.

 

 

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom na uliciach:

HVIEZDOSLAVOVA

SADOVÁ

STANIČNÁ

STRUHÁROVA

ŽELEZNIČIARSKA

DOMKÁRSKA č. 1

LÁBSKA č. 1,3,5,7,9

OBCHODNÁ č. 2B

že dňa 29. septembra 2023 čase od 8,00 hod do 15,30 hod budú bez dodávky elektrickej energie.