Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 2. októbra

Dátum: 02.10.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 5298
4 min. čítania
Miestny rozhlas 2. októbra

Prinášame najnovšie správy

Hydinarska Farma  prijíma objednávky na 7 mesačne nosnice  červené a biele, kačice na výkrm vo váhe 3,50 kg , 18 týždňové mládky nosnice -vysokoznáškové, 1 ročne nosnice. Cena za kus je od 4,99 €. Objednať si môžu na telefónom čísle: 0908 827 132.

Dovoz hydiny sa uskutoční vo štvrtok 5. októbra až domov objednávateľovi.

Pošta Zohor oznamuje občanom, že v pondelok, v utorok, vo štvrtok a v piatok je otvorená od 8,00 do 11,30 hod a v stredu od 13,00 do 16,30 hod.

SPP oznamuje občanom, že od dnes do 25. októbra sa bude v obci vykonávať odpočet plynomerov. Žiadajú občanov aby sprístupnili plynomery, pokaľ ich majú neprístupné.

Základná škola  v spolupráci s firmou FCC Zohor oznamuje, že organizuje zber papiera. Zber sa uskutoční v utorok 3. októbra od 7.00 hodiny do 13. 15 hod.  v areáli školy.  Na  dvore pred  školskou kuchyňou bude  umiestnený kontajner.   Upozorňujeme občanov, že sa zbiera len papier, nie kartóny, ak sa dávajú do zberu knihy, musia byť bez pevnej vonkajšej väzby.   Prosíme Vás, aby ste požiadavku firmy FCC rešpektovali a do zberu nosili naozaj iba papier.

Ďakujeme.

Miestna ľudová knižnica oznamuje svojim čitateľom, že v stredu 4. októbra bude zatvorená.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 5. októbra sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera.

Oznamujeme občanom, že od štvrtka 5. do utorka 10. októbra 2023 budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU

Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-  kreslá, sedačky

-  staré postele, nábytok

-  koberce, dvere, podlahoviny

umývadla, vane

kočíky, autosedačky, bicykle a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov LEN OBJEMNÝ ODPAD a NIE STAVEBNÝ, alebo BIO odpad! Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom.

Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut!

Pozývame občanov na Októbrový blšák - burzu jesenného a zimného oblečenia pre deti a dámy. Ktorý sa uskutoční v sobotu 7. októbra od 7:30 do 12:00 hod. vo vestibule KD.  Všetci ste srdečne vítaní.

Hudobná skupina Vega v spolupráci s obcou Zohor, Základnou a Materskou školou a OZ Neposedko Vás pozýva na BUČOVÉ SLÁVNOSTI, ktoré sa budú konať dňa 14. októbra v areáli Kultúrneho domu v Zohore. Súťaží sa v kategóriách: vyrezávaná tekvica – domáca tvorba deti, dospelí, a tvorivé dielne deti, atypická zelenina, najväčšia vypestovaná tekvica a skupinové umelecké práce detí.

Program:

od 10,00 do 12,00 hod tvorivé dielne

od 14,00 do 16,00 preberanie súťažných prác

od 16,00 hod výstava súťažných prác, maľovanie na tvár, lampiónový sprievod, DJ Keram a omnoho viac.

Občianske združenie Hudba v čase v spolupráci s obcou Zohor vás pozývajú na koncert komornej hudby Klasika na vidieku dňa 15. októbra o 18,00 hodine v Sobášnej sieni v Zohore.

Gitara: Vladimír Ondrejčák a Karol Kompas, barokové husle: Blanka Ondrejčáková, hoboj: Vladislava Fabianová a žiaci základnej umeleckej školy.