Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 28. novembra

Dátum: 28.11.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 2702
2 min. čítania
Miestny rozhlas 28. novembra

Prinášame najnovšie správy

Bitmas Gajary bude v stredu od 8,45 do 11,15 hod predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

bravčové stehno po 4,99 €

hovädzie gulášové po 7,50 €

klobásky po 7,00 €

Materská škola v Zohore hľadá na trvalý pracovný pomer zaučenú kuchárku s viacročnou praxou. Viac informácií podá vedúca jedálne Materskej školy na tel.č.: 0911 798 866. Podmienka: výučný list v odbore kuchár.

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.

Hanička a jej kocúrik Murko zavítajú v rámci svojho Vianočného turné aj do Zohoru! Už 2. decembra sa môžete tešiť na ich zimný muzikál, v ktorom stretnete aj veľa rozprávkových postáv. Príďte sa zabaviť a užiť si kúzelnú vianočnú atmosféru! Každé dieťa dostane na pamiatku nálepku vydanú špeciálne k vianočnému predstaveniu a Murkove lízatko. Vstupenky kúpite v sieti predpredaj.sk a pred koncertom priamo na mieste."