Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 29. novembra

Dátum: 29.11.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 6380
2 min. čítania
Miestny rozhlas 29. novembra

Prinášame najnovšie správy

Pošta Zohor bude vo štvrtok 30. novembra a v piatok 1. decembra otvorená od 8,00 do 11,30 hodiny.

Stavebný úrad oznamuje občanom,  že vo štvrtok 30. novembra bude zatvorený.

Materská škola v Zohore hľadá na trvalý pracovný pomer zaučenú kuchárku s viacročnou praxou. Viac informácií podá vedúca jedálne Materskej školy na tel.č.: 0911 798 866. Podmienka: výučný list v odbore kuchár.

Hanička a jej kocúrik Murko zavítajú v rámci svojho Vianočného turné aj do Zohoru! Už 2. decembra sa môžete tešiť na ich zimný muzikál, v ktorom stretnete aj veľa rozprávkových postáv. Príďte sa zabaviť a užiť si kúzelnú vianočnú atmosféru! Každé dieťa dostane na pamiatku nálepku vydanú špeciálne k vianočnému predstaveniu a Murkove lízatko. Vstupenky kúpite v sieti predpredaj.sk a pred koncertom priamo na mieste."

Milé rodinky, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 3. decembra o 16:00 hod. na Rozprávkovú nedeľu a Mikuláša.

Divadlo Trubadúri vám zahrá komediálnu interaktívnu rozprávku s pesničkami O SNEHULIENKE a siedmich trpaslíkoch, v ktorej si zahrajú aj diváci.

Po predstavení príde medzi deti aj Mikuláš so sladkou odmenou.

Vstupné: 4 eurá.

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.