Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 4. decembra

Dátum: 04.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 5242
3 min. čítania
Miestny rozhlas 4. decembra

Prinášame najnovšie správy

Kultúrna komisia a Obec Zohor Vás srdečne pozývajú na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia 9. decembra od 7:00 hodiny v Kultúrnom dome a na Obchodnej ulici. Počas celého dňa si budete môcť pochutnať na dobrom jedle, varenom víne a nakúpiť domáce výrobky. Od 9:00 hodiny budú pomocníci v spolupráci s OZ Neposedko rozdávať odpovede od Ježiška v rámci Vianočnej pošty. O 15:00 hodine Vás pozývame na vianočný punč od starostu a o 16:00 príde do Kultúrneho domu Mikuláš, ktorý bude očakávať všetky zohorské detičky. Počas celého dňa budú atmosféru spríjemňovať vianočné melódie. 

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás.

 

 

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.

 

 

Koledovanie Dobrá novina sa  v Zohore  uskutoční dňa 6. januára 2024,  v sobotu poobede. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov,  nech  napíšu na lístoček svoje meno s adresou a vhodia ho do krabice  nachádzajúcej sa v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa môžete najneskôr do 1. januára 2024.

 

 

Materská škola v Zohore hľadá na trvalý pracovný pomer zaučenú kuchárku s viacročnou praxou. Viac informácií podá vedúca jedálne Materskej školy na tel.č.: 0911 798 866. Podmienka: výučný list v odbore kuchár.