Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 5. decembra

Dátum: 05.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 5490
6 min. čítania
Miestny rozhlas 5. decembra

Prinášame najnovšie správy

Súkromný podnikateľ z Nových Zámkov bude v stredu od 7,00 do 12,00 hodiny pred kultúrnym domom ponúkať:

orechy 1 kilogram za 9 €

mak 1 kilogram za 6 €

zemiaky v 15 kilogramovom balení za 9 €

cibuľu v 10 kilogramovom balení za 9 €

jablká 1 kilogram za 1€.

Bitmas Gajary bude v stredu od 8,45 do 11:15 hod predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

bravčové plece po 4,66 €

hovädzie gulášové po 7,50 €

šunková saláma po 5,55 €

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 7. decembra sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera.

Mateo Wood bude v stredu pred kultúrnym domom predávať vianočné stromčeky Jedľe kaukazskej v troch veľkostiach od 140cm do 280 cm, stromčeky v kvetináči približne 150cm vysoké. V ponuke budú aj stojany na vianočné stromčeky.

Spoločnosť BaM s r.o., ktorá sa zaoberá výrobou betónových dielcov, ponúka na predaj Kaukazské jedle. Tieto najkrajšie vianočné stromčeky si môžete zakúpiť v stredu 6.12.2023 priamo pred Kultúrnym domom, ceny od 19,90 EUR. Kvalitný servis je samozrejmosťou. Tešíme sa na Vás.

Kultúrna komisia a Obec Zohor Vás srdečne pozývajú na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia 9. decembra od 7:00 hodiny v Kultúrnom dome a na Obchodnej ulici. Počas celého dňa si budete môcť pochutnať na dobrom jedle, varenom víne a nakúpiť domáce výrobky. Od 9:00 hodiny budú pomocníci v spolupráci s OZ Neposedko rozdávať odpovede od Ježiška v rámci Vianočnej pošty. O 15:00 hodine Vás pozývame na vianočný punč od starostu a o 16:00 príde do Kultúrneho domu Mikuláš, ktorý bude očakávať všetky zohorské detičky. Počas celého dňa budú atmosféru spríjemňovať vianočné melódie.

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás.

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.

Pozývame vás na vianočný remeselnícky jarmok „Lozorské všelico“, ktorý sa uskutoční v nedeľu 10. decembra od 12:00 do 18:00 hod. v sále kultúrneho domu na Športovom námestí v Lozorne. Predstavia sa vám miestni remeselníci, umelci a iní šikovníci. V rámci programu vystúpia deti z materskej školy, piesočná animácia Vianoce maľované pieskom a cimbalová hudba DUDÍCI. Sprievodný program: fotografická súťaž Zima cez objektív, burza knižiek, tombola, kreatívne dielničky a príde aj Mikuláš.

O občerstvenie je postarané. Tešíme sa na vás!

Folklórna skupina Zóhran, Obecný úrad a Občianske združenie Zohorské ozveny Vás pozývajú na galaprogram V ZÓHRU NA PLACI pri príležitosti 50-teho výročia vzniku folklórnej skupiny Zóhran v sobotu 16. decembra o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore. Vstupné ľubovoľné. Občerstvenie zabezpečené.

Futbalový klub Zohor Vás pozýva na Štefanskú oldies party, ktorá bude v utorok 26. decembra 2023 od 20,00 hod do 5,00 hod. Vstupné je 10,00€ a lístky je možné zakúpiť len pred vstupom na párty. Šatňa je zabezpečená a počas večera bude tombola a otvorený bufet. Hrať bude DJ Kypo.

Koledovanie Dobrá novina sa  v Zohore  uskutoční dňa 6. januára 2024,  v sobotu poobede. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov,  nech  napíšu na lístoček svoje meno s adresou a vhodia ho do krabice  nachádzajúcej sa v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa môžete najneskôr do 1. januára 2024.

Medzinárodná spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a. s., hľadá do svojho tímu šikovných skladníkov na trvalý pracovný pomer s nástupom ihneď na stredisko Bratislava, na ulici Pestovateľskej 9, Bratislava.

Ponúkame: práca na 3 zmeny, v zabehnutom kolektíve v sklade v Bratislave, kde Vaša priemerná hrubá mzda bude od 816 - 1 450 EUR/mesiac.

Bližšie info na osobnom pohovore.

Požadujeme:

Spoľahlivého skladníka s praxou aspoň 3 mesiace na dannej pozície, skúsenosti a oprávnenie na vysokozdvižnom vozíku prednosťou

Ak nemáte náhodou oprávnenie na  vedenie vysokozdvižného vozíka vieme samozrejme zabezpečiť.

V prípade záujmu nás môžete zastihnúť na telefónnom čísle 0911143016 alebo e-mailom: praca@cscargo.eu .