Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 6. decembra

Dátum: 06.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 5112
3 min. čítania
Miestny rozhlas 6. decembra

Prinášame najnovšie správy

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 7. decembra sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera.

 

 

Miestna ľudová knižnica oznamuje svojim čitateľom, že od 11. do 15. decembra 2023 bude knižnica zatvorená. V tomto roku bude ešte otvorená 18. a 20. decembra. V novom roku bude  knižnica otvorená od 8. januára 2024.

 

 

Kultúrna komisia a Obec Zohor Vás srdečne pozývajú na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia 9. decembra od 7:00 hodiny v Kultúrnom dome a na Obchodnej ulici. Počas celého dňa si budete môcť pochutnať na dobrom jedle, varenom víne a nakúpiť domáce výrobky. Od 9:00 hodiny budú pomocníci v spolupráci s OZ Neposedko rozdávať odpovede od Ježiška v rámci Vianočnej pošty. O 15:00 hodine Vás pozývame na vianočný punč od starostu a o 16:00 príde do Kultúrneho domu Mikuláš, ktorý bude očakávať všetky zohorské detičky. Počas celého dňa budú atmosféru spríjemňovať vianočné melódie. 

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás.

 

 

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.

 

 

Pozývame vás na vianočný remeselnícky jarmok „Lozorské všelico“, ktorý sa uskutoční v nedeľu 10. decembra od 12:00 do 18:00 hod. v sále kultúrneho domu na Športovom námestí v Lozorne. Predstavia sa vám miestni remeselníci, umelci a iní šikovníci. V rámci programu vystúpia deti z materskej školy, piesočná animácia Vianoce maľované pieskom a cimbalová hudba DUDÍCI. Sprievodný program: fotografická súťaž Zima cez objektív, burza knižiek, tombola, kreatívne dielničky a príde aj Mikuláš.

O občerstvenie je postarané. Tešíme sa na vás!