Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 7. decembra

Dátum: 07.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 4613
4 min. čítania
Miestny rozhlas 7. decembra

Prinášame najnovšie správy

Pošta Zohor oznamuje občanom, že v piatok 8. decembra bude otvorená od 8,00 do 11,30 hodiny.

 

 

Miestna ľudová knižnica oznamuje svojim čitateľom, že od 11. do 15. decembra 2023 bude knižnica zatvorená. V tomto roku bude ešte otvorená 18. a 20. decembra. V novom roku bude  knižnica otvorená od 8. januára 2024.

 

 

Kultúrna komisia a Obec Zohor Vás srdečne pozývajú na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia 9. decembra od 7:00 hodiny v Kultúrnom dome a na Obchodnej ulici. Počas celého dňa si budete môcť pochutnať na dobrom jedle, varenom víne a nakúpiť domáce výrobky. Od 9:00 hodiny budú pomocníci v spolupráci s OZ Neposedko rozdávať odpovede od Ježiška v rámci Vianočnej pošty. O 15:00 hodine Vás pozývame na vianočný punč od starostu a o 16:00 príde do Kultúrneho domu Mikuláš, ktorý bude očakávať všetky zohorské detičky. Počas celého dňa budú atmosféru spríjemňovať vianočné melódie. 

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás.

 

 

Záhrada Zuzana v spolupráci s Obecným úradom, OZ Neposedko a OZ A proč né? Vás pozýva v nedeľu 10. decembra o 15,30 hod pred Obecný úrad, kde si spolu vyzdobíme a po zotmení rozsvietime VIANOČNÝ LES. Súčasťou programu bude aj malé občerstvenie.

 

 

Pozývame vás na vianočný remeselnícky jarmok „Lozorské všelico“, ktorý sa uskutoční v nedeľu 10. decembra od 12:00 do 18:00 hod. v sále kultúrneho domu na Športovom námestí v Lozorne. Predstavia sa vám miestni remeselníci, umelci a iní šikovníci. V rámci programu vystúpia deti z materskej školy, piesočná animácia Vianoce maľované pieskom a cimbalová hudba DUDÍCI. Sprievodný program: fotografická súťaž Zima cez objektív, burza knižiek, tombola, kreatívne dielničky a príde aj Mikuláš.

O občerstvenie je postarané. Tešíme sa na vás!

 

 

Spoločnosť BaM s r.o., ktorá sa zaoberá výrobou betónových dielcov, ponúka na predaj Kaukazské jedle. Tieto najkrajšie vianočné stromčeky si môžete zakúpiť u nás na predajni za výhodné ceny od 19,90 EUR. Kvalitný servis a dovoz priamo k Vám domov. Adresa Malacká cesta 37a, Stupava, Areál betónové ploty BaM. Tešíme sa na Vás.

 

 

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude zajtra o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2- minútovým stálym tónom.