Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 12. decembra

Dátum: 12.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 2434
2 min. čítania
Miestny rozhlas 12. decembra

Prinášame najnovšie správy

Pošta Zohor oznamuje občanom, že v stredu 13. decembra bude otvorená od 13,00 do 16,30 hodiny.

Oznamujeme občanom, že vo štvrtok 14. decembra bude Obecný úrad otvorený doobeda od 7,30 do 11,30 hod a stavebný úrad bude zatvorený. V piatok 15. decembra bude Obecný úrad zatvorený.

Oznamujeme občanom, že na internetovej stránke obce v podsekcii Život v obci - Multifunkčný športový areál je vyvesený rozpis využitia ľadovej plochy na aktuálny týždeň.

Starosta obce ZOHOR pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 13. decembra 2023 o 18,00 hod na Obecnom úrade v Zohore. Návrh programu zasadnutia je vyvesený na internetovej stránke obce.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 14. decembra sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec.

Folklórna skupina Zóhran, Obecný úrad a Občianske združenie Zohorské ozveny Vás pozývajú na galaprogram V ZÓHRU NA PLACI pri príležitosti 50-teho výročia vzniku folklórnej skupiny Zóhran v sobotu 16. decembra o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore. Vstupné ľubovoľné. Občerstvenie zabezpečené.