Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 21. decembra

Dátum: 21.12.2023
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 3589
4 min. čítania
Miestny rozhlas 21. decembra

Prinášame najnovšie správy

Ortopedická ambulancia doktor Houndjo oznamuje svojim pacientom, že v dňoch 22. a 27. decembra neordinuje.

Upozorňujeme občanov, že v sobotu 23. decembra bude zvoz smetných nádob s intervalom zvozu každý týždeň.  Žiadame občanov, aby mali smetné nádoby pripravené na výsyp od rána od 6,00 hod.

Kto má záujem o "Betlehemské Svetlo" ako symbol pokoja a lásky môže si ho prevziať v nedeľu doobeda 24. decembra po prvej, alebo druhej svätej omši v Zohorskom kostole.

Futbalový klub Zohor Vás pozýva na Štefanskú oldies party, ktorá bude v utorok 26. decembra 2023 od 20,00 hod do 5,00 hod. Vstupné je 10,00€ a lístky je možné zakúpiť len pred vstupom na párty. Šatňa je zabezpečená a počas večera bude tombola a otvorený bufet. Hrať bude DJ Kypo.

Obecný úrad oznamuje občanom, že v stredu 27. decembra bude zatvorený. Vo štvrtok 28. decembra je zatvorený iba matričný úrad.

Oznamujeme občanom, že od 1. januára 2024 sú zmenené úradné hodiny na Obecnom úrade v Zohore ako aj na Stavebnom úrade v Zohore.

V utorky bude na Obecnom úrade nestránkový deň a Stavebný úrad bude otvorený v Pondelok od 7,30 – 11,30 hod a od 12,30 – 15,30 hod

Ostatné dni zostávajú nezmenené.

Koledovanie Dobrá novina sa  v Zohore uskutoční dňa 6. januára 2024,  v sobotu poobede. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov,  nech  napíšu na lístoček svoje meno s adresou a vhodia ho do krabice  nachádzajúcej sa v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa môžete najneskôr do 1. januára 2024.

Festivum corni v spolupráci s Obcou Zohor a Farským úradom v Zohore Vás pozývajú na KONCERT LESNÝCH ROHOV A HOSTÍ, ktorý sa bude konať 7. januára o 15,00 hodine v kostole sv. Margity Antiochijskej v Zohore. Predstaví sa Reprezentačný súbor hráčov na lesné rohy Festivum corni a hostia. Vstup voľný.

,,Vážení občania,

najkrajšie sviatky v roku klopú na dvere a my máme nápad na ideálny darček pre vašich blízkych. Darujte svojej láske, deťom či svokre darčekovú kartu Bory Mall. Takýmto darčekom sa určite zavďačíte. Kartu stačí nabiť v akejkoľvek hodnote od 10 do 250 eur a Vianoce máte vybavené. Oblečenie, topánky, mobil či knihy, to všetko si môžu vaši blízky kúpiť za darčekovú kartu v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave. Tak neváhajte a objednajte ju jednoducho cez stránku www.borymall.sk. Kuriér kartu bezpečne doručí až k vám domov. Pri objednávke nad 100 eur máte od nás dopravu ZADARMO. Nákupné centrum Bory Mall vám želá krásne sviatky.´´

Firma IDH Slovakia, Staničná 12 hľadá do firmy v Zohore upratovačku na dohodu s nástupom od 2. januára 2024, 1x do týždňa na 2 hodiny ( Ak by si šikovná pani na dôchodku chcela privyrobiť). Bližšie informácie na tel.č.: 0904 256 298, alebo e-mail: office@idh-slovakia.sk