Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Spoločnosť Slovak Telekom a.s., plánuje

SÚBOR
Dátum: 18.01.2024
Autor: Zuzana Filipová
Táto novinka bude 31.03.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 2051
2 min. čítania

spoločnosť Slovak Telekom a.s., plánuje

v našej obci realizáciu modernizácie telekomunikačnej siete zmenou charakteru na optickú sieť.

Za týmto účelom prebehne v obci Zohor zber súhlasov s umiestnením a zhotovením súčasti verejnej elektronickej komunikačnej siete vo vašej nehnuteľnosti.

Formulár na vyplnenie vložíme každému občanovi do poštovej schránky. Vyplnený súhlas môžete odovzdať vhodením do zbernej urny označenej nápisom „Slovak Telekom – Súhlasy“ umiestnenej vo vestibule obecného úradu, alebo zaslaním prostredníctvom elektronickej pošty na adresu: viselka@elkatel.sk.

Súhlasné stanoviska budeme zbierať iba od vlastníkov nehnuteľností, ktorí nie sú vyznačení červenou farbou na priloženej mape. Tieto nehnuteľnosti plánujeme pripájať prostredníctvom výkopu počas budovania siete. Nehnuteľnosti vyznačené na priloženej mape v červených zónach budú pripájané prostredníctvom vzdušných prípojok.

Zber súhlasov bude zabezpečovať projekčná kancelária elkatel s.r.o., Račianska 96, 821 02 Bratislava v zastúpení Mgr. Lukáša Viselku. Formuláre budeme vhadzovať do vašich poštových schránok od štvrtku 25.01.2024. Rezervné formuláre budú umiestnené pri zbernej urne.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
3_4_Súhlas_pripojnie_IBV_v5 Veľkosť: 217.2 kB Formát: pdf Dátum: 18.1.2024
1_4_Súhlas k vybudovaniu VR KBV_správca Veľkosť: 289.3 kB Formát: docx Dátum: 18.1.2024
INS_A4_informacny list k stavbe optickej siete list_elkatel Veľkosť: 394.3 kB Formát: pdf Dátum: 18.1.2024
Lokalita Veľkosť: 7.67 MB Formát: pdf Dátum: 18.1.2024