Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 23. januára

Dátum: 23.01.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 23.02.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 1342
3 min. čítania
Miestny rozhlas 23. januára

Prinášame najnovšie správy

Mäso Gajary bude v stredu od 8,30 do 11:00 hod predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

plece, bok po 4,20 €

hovädzie plece po 8,50 €

klobásky po 7,00 €

Obecný úrad v Zohore Vás pozýva na KARNEVAL NA ĽADE, ktorý sa bude konať v sobotu 27. januára o 16,00 hod na ľadovej ploche v Zohore. Vstup na ľad iba v maske (hokejista nie je maska). O Občerstvenie je postarané. V prípade nepriaznivého počasia sa Karneval nekoná.

Milé rodinky, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 28. januára o 16.00 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Čaká na vás skvelý Vlado Zetek s peknou zimnou rozprávkou MEDVEDE NA ĽADE.

Na konci bude vyhodnotenie "Detský superdivák" za rok 2023 a deti, ktoré počas minulého roka chodili pravidelne na predstavenia dostanú DIPLOM a odmenu.

Vstupné: 4 €. Tešíme sa na vás!

David Mackovič vás pozýva na krst knihy – Plochá dráha Zohor, ktorá sa uskutoční 3. februára o 15,00 hodine na športovom ihrisku v Zohore. Najprv bude výstavka na športovom ihrisku, a potom v Kultúrnom dome bude krst knihy.

Vážení občania, spoločnosť Slovak Telekom a.s., plánuje v našej obci realizáciu modernizácie telekomunikačnej siete zmenou charakteru na optickú sieť. Za týmto účelom prebehne v obci Zohor zber súhlasov s umiestnením a zhotovením súčasti verejnej elektronickej komunikačnej siete. Formulár na vyplnenie vložia občanom do poštovej schránky. Vyplnený súhlas môžete odovzdať vhodením do zbernej urny označenej nápisom „Slovak Telekom – Súhlasy“ umiestnenej vo vestibule obecného úradu, alebo zaslaním prostredníctvom elektronickej pošty na adresu: viselka@elkatel.sk. Zber súhlasov bude zabezpečovať projekčná kancelária elkatel s.r.o., Račianska 96, 821 02 Bratislava v zastúpení Mgr. Lukáša Viselku. Formuláre budú vhadzovať poštových schránok od štvrtku 25. januára. Rezervné formuláre budú umiestnené pri zbernej urne.

Občianske združenie Zohorské ozveny a Obecný úrad v Zohore Vás pozýva na KROJOVANÝ FAŠANG, ktorý sa bude konať 10. februára v Kultúrnom dome v Zohore od 18,00 do 3,00 hod. Vstupné 15€. Hrá dychová hudba Mistříňanka v hlavnej sále a country kapela Country tip vo svadobke. Bohatá tombola, bufet a pečenky od Marišky. Rezervácia vstupeniek na http://rezervacie.ozzo.sk