Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 26. januára

Dátum: 26.01.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 26.02.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 1140
2 min. čítania
Miestny rozhlas 26. januára

Prinášame najnovšie správy

Pošta Zohor oznamuje občanom, že dnes bude otvorená len do 11,30 hodiny.

Stratil sa zväzok kľúčov na ulici Školská alebo Záhradná. Kto by ho našiel, žiadame o prinesenie na Obecný úrad alebo Obecnú políciu.

Obecný úrad v Zohore Vás pozýva na KARNEVAL NA ĽADE, ktorý sa bude konať v sobotu 27. januára o 16,00 hod na ľadovej ploche v Zohore. Vstup na ľad iba v maske (hokejista nie je maska). O Občerstvenie je postarané. V prípade nepriaznivého počasia sa Karneval nekoná.

Milé rodinky, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 28. januára o 16.00 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Čaká na vás skvelý Vlado Zetek s peknou zimnou rozprávkou MEDVEDE NA ĽADE.

Na konci bude vyhodnotenie "Detský superdivák" za rok 2023 a deti, ktoré počas minulého roka chodili pravidelne na predstavenia dostanú DIPLOM a odmenu.

Vstupné: 4 €. Tešíme sa na vás!

Súkromná základná umelecká škola Lozorno srdečne pozýva na JANUÁROVÝ KONCERT S VÝSTAVOU, ktorý sa uskutoční v pondelok 29. januára o 18,00 hod v kultúrnom dome v Zohore.