Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 8. februára

Dátum: 08.02.2024
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 2147
2 min. čítania
Miestny rozhlas 8. februára

Prinášame najnovšie správy

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude zajtra o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2- minútovým stálym tónom.

Futbalový klub Zohor pozýva fanúšikov na prípravný zápas mužov, ktorý sa odohrá 11.februára 2024 v nedeľu o 16.00 hodine na umelom futbalovom ihrisku v Plaveckom Štvrtku. Naši muži odohrajú zápas proti TJ Kopčany. Všetci ste srdečne vítaný .

Lekáreň v Zohore Dr. Max oznamuje občanom, že až do dovolania zatvorená.

Firma IDH SLOVAKIA s.r.o. hľadám do firmy v Zohore upratovačku,

šikovná pani na dôchodku, ktorá by si chcela privyrobiť,

Miesto:

IDH SLOVAKIA S.R.O.

Staničná 12

900 51 Zohor

Na dohodu /platové podmienky osobne/

1x do týždňa / 2h týždenne/

Kontakt:

Tel.: (00421) – (0)904 256 298

E-Mail: office@idh-slovakia.sk

Obec Jakubov Vás pozýva na tradičnú obecnú zabíjačku, ktorá bude 10.februára v kultúrnom dome Jakubov. Začiatok je o 9,00 hodine. Pochutnať si môžete na jaterniciach, pečenom mäse, tlačenke, oškvarkoch, plnených lokšiach ale aj na pive, fašiangových šiškách a koláčoch. Vyhrávať bude od 11,00 hod. do 20,00 hod. Ivan Skúpy.