Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 20.februára

Dátum: 20.02.2024
Autor: Slobodová Marcela
Počet videní: 1639
3 min. čítania
Miestny rozhlas 20.februára

Prinášame najnovšie správy

Vážení občania,

v decembrovom vydaní Zohorského hlasu bol vložený dotazník na prípravu  Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Zohor na roky 2025 – 2034.

Touto cestou si Vás dovoľujeme opakovane požiadať o jeho vyplnenieVašimi odpoveďami nám pomôžete poukázať na priority a ciele, ktoré vnímate ako dôležité a tiež nám poskytnete pohľad a Vaše názory, postrehy a námety na zefektívnenie hospodárskeho a sociálneho rozvoja našej obce. Váš názor je pre nás dôležitý.

Dotazník je anonymný a jeho výsledky budú použité len na spracovanie rozvojovej stratégie obce Zohor na roky 2025 – 2034.

Dotazník si môžete stiahnuť aj na webovej stránke obce.

Vyplnený dotazník prosím odovzdajte na obecnom úrade, prípadne vhoďte do poštovej schránky na budove obecného úradu alebo zašlite elektronicky na e-mail: obecnyurad@obeczohor.sk do 29. februára 2024.

Mäso Gajary bude v stredu od 8,30 do 12:00 hod predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

bravčové plece po 3,99 €

hovädzie na guláš po 7,50 €

šunka bravčová po 7,00 €.

Našiel sa psík, jazvečík, čiernej farby, hnedé labky. Vek cca 3 až 4 roky. Je začipovaný, ale neprechádza evidenciou. Majiteľ nech sa prihlási na obecnej polícii.

Súkromný predajca z Komárna bude predávať na trhovom mieste v stredu od 7:30 do 11:30 ovocné dvojročné stromčeky broskyne, marhule, nektarinky, slivky, ringloty, čerešne, višne, jablká, hrušky, ovocné kríky – maliny, černice, moruše, ríbezle, stolové hrozno aj bezkôstkové , ďalej ponúka sadenice ruží . Zo všetkého viac druhov a odrôd .