Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 12. marca

Dátum: 12.03.2024
Autor: Eva Rafajová
Počet videní: 1145
3 min. čítania
Miestny rozhlas 12. marca

Prinášame najnovšie správy

Súkromný podnikateľ bude zajtra pred kultúrnym domom ponúkať široký výber ovocných stromčekov, stromčekové ruže, ovocné kríky a kríkové ruže. Predaj sa uskutoční od 7,00 do 12,00 hodiny.

Mäsozávod Gajary bude zajtra do 11,15 hod ponúkať čerstvé hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

V ponuke:

bravčový bok s kosťou po 4,66 €

hovädzie gulášové po 7,50 €

šunková saláma po 5,55 €

Dozorný výbor CCOP Jednoty Bratislava – vidiek v Zohore pozýva svojich členov na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v pondelok 18. marca o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore.

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, Obecný úrad v Zohore, Folklórny súbor Zóhran, A proč né? Vás pozývajú na Krajskú súťažnú prehliadku ľudových rozprávačov, ktorá sa bude konať 16. marca o 15,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore s degustáciou vína z Chorvátskeho Grobu a Šenkvíc. Hosť: Ľudová hudba Kamarádzi. Vstupné 2 €.

Môžete si vypočuť zaujímavé príbehy, zažité či vymyslené, okoštovať dobré vínko našich vinárov a pri tom  počuť veselé melódie ľudovej hudby. A ešte aj stretnúť zaujímavých ľudí - ako herečku Oľgu Belešovú, či autora knihy, napísanej v záhoráčtine „Konc jak živé“ Pavla Slezáka, či novinára a spisovateľa Emila Babína.

Vážení občania, pozývame vás už túto sobotu a nedeľu na podujatie s názvom Labková patrola do nákupného centra Bory Mall v Bratislave. Deti sa stretnú s Marshallom a Chaseom priamo na námestí v pasáži. Popritom vás čaká kopec zábavy. Postavíte najvyššiu vežu zo stavebníc, zatancujete si, naučíte sa triediť odpad, no zahráte sa aj na detektívov. A nezabúdame ani na súťaže o super ceny. Tak čo, prídete? 16. a 17. marca sa vidíme na podujatí LABKOVÁ PATROLA v Bory Mall. Začíname od 10-tej ráno. Vstupné je zadarmo. Viac informácií sa dozviete na našej webovej stránke www.borymall.sk Tešíme sa na vašu návštevu.