Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 14. marca

Dátum: 14.03.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 14.04.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 1020
4 min. čítania
Miestny rozhlas 14. marca

Prinášame najnovšie správy

Futbalový klub Zohor pozýva svojich fanúšikov na futbalové zápasy, ktoré sa odohrajú tento víkend a to nasledovne:

V sobotu 16. marca nastúpia naši muži na prví majstrovsky zápas v Plaveckom Štvrtku o 15.00 hod ďalej v nedeľu 17. marca o 10.00 hod odohrá na domácom štadióne v Zohore prípravný zápas naša prípravka U11 proti Žolíku Malacky a o 12.30 hod nastúpia naši dorastenci na majstrovsky zápas proti Jakubovu na domácom štadióne. Všetci ste srdečne vítaní.

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, Obecný úrad v Zohore, Folklórny súbor Zóhran, A proč né? Vás pozývajú na Krajskú súťažnú prehliadku ľudových rozprávačov, ktorá sa bude konať 16. marca o 15,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore s degustáciou vína z Chorvátskeho Grobu a Šenkvíc. Hosť: Ľudová hudba Kamarádzi. Vstupné 2 €.

Môžete si vypočuť zaujímavé príbehy, zažité či vymyslené, okoštovať dobré vínko našich vinárov a pri tom  počuť veselé melódie ľudovej hudby. A ešte aj stretnúť zaujímavých ľudí - ako herečku Oľgu Belešovú, či autora knihy, napísanej v záhoráčtine „Konc jak živé“ Pavla Slezáka, či novinára a spisovateľa Emila Babína.

Vážení rodičia, zápis detí obce Zohor na plnenie povinnej školskej dochádzky do 1. ročníka  školského roka 2024/2025 sa v základnej škole uskutoční  nasledovne:

Prihlasovanie k zápisu  bude prebiehať elektronickou formou. Na webovom sídle školy  rodičia vyplnia a odošlú  elektronickú  prihlášku. Rodičia prihlasujú aj deti, ktoré mali odklad v tomto školskom roku a zostali v materskej škôlke.  Tiež prihlasujú deti, kde sa pre školský rok 2024/2025 odklad predpokladá. Elektronické prihlasovanie bude spustené 18. marca 2024 a potrvá do 31. marca 2024.

Vlastný  zápis sa uskutoční v dňoch   12. –  13. apríla 2024  s účasťou rodičov a detí  v pavilóne 1. stupňa.

Vážení občania, pozývame vás už túto sobotu a nedeľu na podujatie s názvom Labková patrola do nákupného centra Bory Mall v Bratislave. Deti sa stretnú s Marshallom a Chaseom priamo na námestí v pasáži. Popritom vás čaká kopec zábavy. Postavíte najvyššiu vežu zo stavebníc, zatancujete si, naučíte sa triediť odpad, no zahráte sa aj na detektívov. A nezabúdame ani na súťaže o super ceny. Tak čo, prídete? 16. a 17. marca sa vidíme na podujatí LABKOVÁ PATROLA v Bory Mall. Začíname od 10-tej ráno. Vstupné je zadarmo. Viac informácií sa dozviete na našej webovej stránke www.borymall.sk Tešíme sa na vašu návštevu.

Dozorný výbor CCOP Jednoty Bratislava – vidiek v Zohore pozýva svojich členov na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v pondelok 18. marca o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore.