Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 15. marca

Dátum: 15.03.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 15.04.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 1052
4 min. čítania
Miestny rozhlas 15. marca

Prinášame najnovšie správy

Miestna ľudová knižnica oznamuje občanom, že dnes bude zatvorená.

Futbalový klub Zohor pozýva svojich fanúšikov na futbalové zápasy, ktoré sa odohrajú tento víkend a to nasledovne:

V sobotu 16. marca nastúpia naši muži na prví majstrovsky zápas v Plaveckom Štvrtku o 15.00 hod ďalej v nedeľu 17. marca o 10.00 hod odohrá na domácom štadióne v Zohore prípravný zápas naša prípravka U11 proti Žolíku Malacky a o 12.30 hod nastúpia naši dorastenci na majstrovsky zápas proti Jakubovu na domácom štadióne. Všetci ste srdečne vítaní.

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, Obecný úrad v Zohore, Folklórny súbor Zóhran, A proč né? Vás pozývajú na Krajskú súťažnú prehliadku ľudových rozprávačov, ktorá sa bude konať 16. marca o 15,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore s degustáciou vína z Chorvátskeho Grobu a Šenkvíc. Hosť: Ľudová hudba Kamarádzi. Vstupné 2 €.

Môžete si vypočuť zaujímavé príbehy, zažité či vymyslené, okoštovať dobré vínko našich vinárov a pri tom  počuť veselé melódie ľudovej hudby. A ešte aj stretnúť zaujímavých ľudí - ako herečku Oľgu Belešovú, či autora knihy, napísanej v záhoráčtine „Konc jak živé“ Pavla Slezáka, či novinára a spisovateľa Emila Babína.

Vážení rodičia, zápis detí obce Zohor na plnenie povinnej školskej dochádzky do 1. ročníka  školského roka 2024/2025 sa v základnej škole uskutoční  nasledovne:

Prihlasovanie k zápisu  bude prebiehať elektronickou formou. Na webovom sídle školy  rodičia vyplnia a odošlú  elektronickú  prihlášku. Rodičia prihlasujú aj deti, ktoré mali odklad v tomto školskom roku a zostali v materskej škôlke.  Tiež prihlasujú deti, kde sa pre školský rok 2024/2025 odklad predpokladá. Elektronické prihlasovanie bude spustené 18. marca 2024 a potrvá do 31. marca 2024.

Vlastný  zápis sa uskutoční v dňoch   12. –  13. apríla 2024  s účasťou rodičov a detí  v pavilóne 1. stupňa.

Dozorný výbor CCOP Jednoty Bratislava – vidiek v Zohore pozýva svojich členov na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v pondelok 18. marca o 16,00 hodine v Kultúrnom dome v Zohore.

Pojazdná čistiareň peria Perinbaba bude od 16. marca do 22. marca ponúkať pred požiarnou zbrojnicou svoje služby. Čistenie peria, výrobu vankúšov a paplónov. Starší občania, ktorí nemajú možnosť dopraviť svoje staré periny, stačí len zavolať, prídu, odvezú, vyčistia a privezú späť. Doprava zadarmo. Viac informácií na tel.č.: 0940 362 204, 0911 750 022.