Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 24. mája

Dátum: 24.05.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 24.06.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 950
3 min. čítania
Miestny rozhlas 24. mája

Prinášame najnovšie správy

Milí občania, Divadlo Šáchor zo ZOHORU Vás pozýva na muzikál REBELOVÉ plný pesničiek v českom jazyku podľa rovnomenného filmu. Účinkuje DIVADELNÝ SPOLOK VLASTENECKÁ OMLADINA. V sobotu 25. mája 2024 v kultúrnom dome Zohor o 19:00 hodine, vstupné 8€ seniori 3€. Vstupenky je možné zakúpiť 1 hodinu pred vystúpením v kultúrnom dome.

Vážení občania, pozývame vás už tento víkend 24. až 26. mája na podujatie s názvom Salón Elektromobilov do nákupného centra Bory Mall v Bratislave. Ak uvažujete nad kúpou nového auta a práve toho elektrického, príďte na výstavu. Vystavené budú elektro autá, hybridy či plug in hybridy. Pripravené budú tiež testovacie jazdy priamo počas celého víkendu. A aj pre deti máme pripravený zábavný program. 24. a 26. mája sa teda vidíme na podujatí SALÓN ELEKTROMOBILOV V BORY MALL. Vstupné je zadarmo. Viac informácií sa dozviete na našej webovej stránke www.borymall.sk Tešíme sa na vašu návštevu.

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo, oznamuje svojim zákazníkom, že predajňa Potravín v Zohore bude od 27. 05. 2024 zatvorená. Dôvodom zatvorenia je prestavba priestorov predajne. Predpokladaný termín opätovného otvorenia predajne je koniec novembra 2024.

Ďakujeme za pochopenie.

Obec Zohor v spolupráci so Základnou školou Albína Brunovského a miestnymi organizáciami pozýva všetky zohorské deti na ROZPRÁVKOVÝ DEŇ DETÍ, ktorý sa uskutoční 31. mája 2024 od 15:00 hod. v areáli Základnej školy. Pre deti budú pripravené súťaže, za ktoré dostanú odmenu. Do tanca a nálady bude hrať DJ Keram a o zábavu sa postará FLOPY z TV Rik. Prosíme rodičov, aby v areáli ZŠ sprevádzali svoje deti. O občerstvenie je postarané a zmena vyhradená. Tešíme sa na všetky deti.

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.