Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 27. mája

Dátum: 27.05.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 27.06.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 809
2 min. čítania
Miestny rozhlas 27. mája

Prinášame najnovšie správy

Obec Zohor v spolupráci so Základnou školou Albína Brunovského a miestnymi organizáciami pozýva všetky zohorské deti na ROZPRÁVKOVÝ DEŇ DETÍ, ktorý sa uskutoční 31. mája 2024 od 15:00 hod. v areáli Základnej školy. Pre deti budú pripravené súťaže, za ktoré dostanú odmenu. Do tanca a nálady bude hrať DJ Keram a o zábavu sa postará FLOPY z TV Rik. Prosíme rodičov, aby v areáli ZŠ sprevádzali svoje deti. O občerstvenie je postarané a zmena vyhradená. Tešíme sa na všetky deti.

V sobotu 1. júna od 15,00 do 17,00 hodiny pred hasičskou zbrojnicou sa uskutoční povinné očkovanie psov proti besnote. Poplatok za jednu vakcínu je 10 €, prineste si so sebou očkovacie preukazy.

Podľa novely veterinárneho zákona 184/2018 je možné zaočkovať len psa, ktorý je začipovaný. Prípadné dočipovanie je možné na mieste, cena je 20 €, treba si priniesť aj občiansky preukaz majiteľa.

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.