Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 28. mája

Dátum: 28.05.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 28.06.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 772
4 min. čítania
Miestny rozhlas 28. mája

Prinášame najnovšie správy

Súkromný podnikateľ z Nových Zámkov bude zajtra od 7,00 do 12,00 hodiny ponúkať čerstvé sladké jahody 1 kg za 3,50 € v 2 kg balení.

Monika z Dunajskej Stredy bude predávať v stredu pred Kultúrnym domom ovocie, zeleninu, zemiaky, letničky po 1,-€ a rôzne druhy kvetín.

Mäsiarstvo Gajary bude v stredu od 7,00 do 11:00 hod predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

V ponuke:

bravčové stehno po 4,99 €/kg

hovädzie gulášové 7,50 €/kg

Obec Zohor v spolupráci so Základnou školou Albína Brunovského a miestnymi organizáciami pozýva všetky zohorské deti na ROZPRÁVKOVÝ DEŇ DETÍ, ktorý sa uskutoční 31. mája 2024 od 15:00 hod. v areáli Základnej školy. Pre deti budú pripravené súťaže, za ktoré dostanú odmenu. Do tanca a nálady bude hrať DJ Keram a o zábavu sa postará FLOPY z TV Rik. Prosíme rodičov, aby v areáli ZŠ sprevádzali svoje deti. O občerstvenie je postarané a zmena vyhradená. Tešíme sa na všetky deti.

Už túto sobotu pozývame všetky deti na cyklistický pretek v Zohore pod názvom Zohorské kolečko.

Pretek sa bude konať v priestore multišportového ihriska kde pre každého pretekára je pripravený pamätný darček. Tento ročník je rozšírený o pretek pre starších a dospelých FUN Eliminátor.

Tí najlepší v každej kategórii budú ocenený vecnými cenami a medailou v dizajne podujatia. Počas preteku sú pripravené sprievodné aktivity, občerstvenie a večer bude zakončený Túlavým kinom.

štart prvej kategórie je o 10:00 hodine. Viac informácií a samotná registrácia na podujatie je dostupných na webovej stránke: www.zohorskekolecko.sk. Registrácia je možná aj v sobotu od 08:30 na mieste akcie. Zohorské kolečko je druhý ročník cyklistickej športovej aktivity pre deti do 12 rokov pod záštitou obce Zohor a s hlavnými partnermi Velocity a FCC environment.
Nezabudnite, v sobotu sa vidíme na ihrisku nie len pri pretekoch detí na Zohorskom kolečku.

V sobotu 1. júna od 15,00 do 17,00 hodiny pred hasičskou zbrojnicou sa uskutoční povinné očkovanie psov proti besnote. Poplatok za jednu vakcínu je 10 €, prineste si so sebou očkovacie preukazy.

Podľa novely veterinárneho zákona 184/2018 je možné zaočkovať len psa, ktorý je začipovaný. Prípadné dočipovanie je možné na mieste, cena je 20 €, treba si priniesť aj občiansky preukaz majiteľa.

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.

Miestna ľudová knižnica oznamuje svojim čitateľom, že v stredu 29. mája bude knižnica zatvorená a v piatok bude otvorená len doobeda z dôvodu oslavy MDD.

Dobrovoľní členovia Slovenského červeného kríža Zohor, pozývajú darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi, ktorý sa uskutoční v pondelok 03. 06. 2024 od 8:00 hodiny v kultúrnom dome v Zohore. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť!