Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 29. mája

Dátum: 29.05.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 29.06.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 745
4 min. čítania
Miestny rozhlas 29. mája

Prinášame najnovšie správy

Pošta Zohor oznamuje občanom, že vo štvrtok 30. mája bude otvorená od 8,00 do 11,30 hod.

 

 

POZOR ZMENA!!!

Upozorňujeme rodičov a všetky deti, že ROZPRÁVKOVÝ DEŇ DETÍ, sa uskutoční v zmenenom termíne, zajtra 30. mája od 15:00 hodiny v areáli Základnej školy. Pre deti budú pripravené súťaže, za ktoré dostanú odmenu. Do tanca a nálady bude hrať DJ Keram a o zábavu sa postará FLOPY z TV Rik. Prosíme rodičov, aby v areáli ZŠ sprevádzali svoje deti. O občerstvenie je postarané a zmena vyhradená. Tešíme sa na všetky deti.

 

 

Už túto sobotu pozývame všetky deti na cyklistický pretek v Zohore pod názvom Zohorské kolečko. 

Pretek sa bude konať v priestore multišportového ihriska kde pre každého pretekára je pripravený pamätný darček. Tento ročník je rozšírený o pretek pre starších a dospelých FUN Eliminátor.

Tí najlepší v každej kategórii budú ocenený vecnými cenami a medailou v dizajne podujatia. Počas preteku sú pripravené sprievodné aktivity, občerstvenie a večer bude zakončený Túlavým kinom.

štart prvej kategórie je o 10:00 hodine. Viac informácií a samotná registrácia na podujatie je dostupných na webovej stránke: www.zohorskekolecko.sk. Registrácia je možná aj v sobotu od 08:30 na mieste akcie. Zohorské kolečko je druhý ročník cyklistickej športovej aktivity pre deti do 12 rokov pod záštitou obce Zohor a s hlavnými partnermi Velocity a FCC environment.
Nezabudnite, v sobotu sa vidíme na ihrisku nie len pri pretekoch detí na Zohorskom kolečku.

 

 

V sobotu 1. júna od 15,00 do 17,00 hodiny pred hasičskou zbrojnicou sa uskutoční povinné očkovanie psov proti besnote. Poplatok za jednu vakcínu je 10 €, prineste si so sebou očkovacie preukazy.

Podľa novely veterinárneho zákona 184/2018 je možné zaočkovať len psa, ktorý je začipovaný. Prípadné dočipovanie je možné na mieste, cena je 20 €, treba si priniesť aj občiansky preukaz majiteľa.

 

 

Detské centrum Farbička vo Vysokej pri Morave oznamuje rodičom detí, že prebieha zápis do škôlky na školský rok 2024/2025.

Škôlka je určená pre deti vo veku od 18 mesiacov do 4 rokov. Ponúkajú celodennú mesačnú starostlivosť o deti. Prevádzková doba zariadenia je od 7,00 do 17,00 hodiny. O deti sa postará kvalifikovaný pedagogický personál.

Bližšie informácie získate na tel.č.: 0908 095 723 alebo na webovej stránke www.dcfarbicka.sk, prípadne priamo v Detskom centre Farbička vo Vysokej pri Morave, na Robotníckej ulici č. 64.

 

 

Dobrovoľní členovia Slovenského červeného kríža Zohor, pozývajú darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi, ktorý sa uskutoční v pondelok 03. 06. 2024 od 8:00 hodiny v kultúrnom dome v Zohore. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť!

 

 

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.