Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 4. júna

Dátum: 04.06.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 04.07.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 738
4 min. čítania
Miestny rozhlas 4. júna

Prinášame najnovšie správy

Mäsiarstvo Gajary bude v stredu v čase od 7:00-11:30 predávať hovädzie a bravčové mäso a  mäsové výrobky v akciových cenách.

V ponuke:

bravčové stehno po 4,99/kg

hovädzie gulášové po 7,50/kg

Súkromný podnikateľ z Nových Zámkov bude zajtra od 7,00 do 10,00 hodiny ponúkať čerstvé sladké jahody 1 kg za 3,50 € v 2 kg balení.

Dňa 05. júna príde do našej obce ZOOM optika Bratislava.  Ponúkať bude bezplatné zmeranie dioptrií a očného tlaku a nové okuliare vo výhodných cenách už od 24€ aj so sklami.
Meranie sa uskutoční v bielom označenom mikrobuse pred požiarnou zbrojnicou, v čase od 12:30 hod. do 14:00 hod.

Hydinárska farma prijíma objednávky na :

- mladé 7 mesačne nosnice

- 4 až 5 týždňové kačky

- 12 týždňové morky

- 1 ročne sliepky

Cena za kus je od 4,90 €

Objednať si môžete na telefónom čísle 0908 827 132. Objednaná hydina bude dovezená vo štvrtok 6. júna 204 až do domu objednávateľovi.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 6. júna sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera.

Folklórna skupina Zóhran pozýva na Galaprogram pri príležitosti 50. výročia vzniku folklórnej skupiny s názvom "V Zóhru na placi". Vystúpenie nás prenesie do čias už zabudnutých tradícií a prác v našej obci. Zároveň si takto aj pripomenieme začiatky folklórnej skupiny Zóhran.

Vystúpenie bude už túto sobotu 8, júna 2024 o 18:30 v kultúrnom dome. Vstup je voľný a prípadným dobrovoľným príspevkom môžete podporiť ďalšie aktivity folklórnej skupiny Zóhran

To čo sa v Zohore počas roku dialo v minulosti, už túto sobotu udeje sa znovu a radi vás privítame na predstavení.

Príďte, neoľutujete.

Oznamujeme občanom, že v piatok 7. júna 2024 od 12,00 hod do 14,30 hod a v sobotu 8. júna 2024 od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU.

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.

Obec Láb, poľovné združenie Malina a Lábsky hasiči Vás pozývajú na 10. jubilejný ročník „Krojovaný deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 8. júna v Obecnom parku.

Program začína o 13 hodine sprievodom krojovaných, do ktorého pozývajú všetkých ľudí, ktorí chcú prezentovať svoj kroj.

Zraz krojovaných je o 12:45 hod pred Obecným úradom.

O program sa postarajú: Lábske bábiky, krajcárek, stupavjánek, štvrčan, klnka, ZUŠ Malacky, Labjan a ZŠ Láb, mužáci z Lanžhota, manželia Uhrovi, Dana Magálová, Ivana Slabáková, dychová hudba Harmónia a iný.

Na večernú zábavu Vás pozýva skupina PROMIS.

Pripravené je aj občerstvenie.