Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 6. júna

Dátum: 06.06.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 06.07.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 580
4 min. čítania
Miestny rozhlas 6. júna

Prinášame najnovšie správy

Oznamujeme voličom, ktorí sa zo závažných, najmä zdravotných dôvodov v deň konania volieb do európskeho parlamentu nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, že môžu sami alebo prostredníctvom inej osoby požiadať príslušnú okrskovú volebnú komisiu o hlasovanie mimo volebnej miestnosti do prenosnej volebnej schránky.

Požiadať o hlasovanie do prenosnej schránky môžete dnes a zajtra na Obecnom úrade a v deň konania volieb nasledujúcimi spôsobmi:

osobne:

požiadavku nahláste čo možno najskôr priamo okrskovej volebnej komisii vo volebnom okrsku, v ktorom ste oprávnený hlasovať.

telefonicky:

do okrskovej volebnej komisie č. 1, v budove Obecného úradu, volajte na tel.č.:  0915 700 454

do okrskovej volebnej komisie č. 2 a č. 3, v Základnej škole, volajte na tel.č.:         0915 738 453

Oznamujeme občanom, že v piatok 7. júna 2024 od 12,00 hod do 14,30 hod a v sobotu 8. júna 2024 od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU.

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.

Folklórna skupina Zóhran pozýva na Galaprogram pri príležitosti 50. výročia vzniku folklórnej skupiny s názvom "V Zóhru na placi". Vystúpenie nás prenesie do čias už zabudnutých tradícií a prác v našej obci. Zároveň si takto aj pripomenieme začiatky folklórnej skupiny Zóhran.

Vystúpenie bude už túto sobotu 8, júna 2024 o 18:30 v kultúrnom dome. Vstup je voľný a prípadným dobrovoľným príspevkom môžete podporiť ďalšie aktivity folklórnej skupiny Zóhran

To čo sa v Zohore počas roku dialo v minulosti, už túto sobotu udeje sa znovu a radi vás privítame na predstavení.

Príďte, neoľutujete.

Obec Láb, poľovné združenie Malina a Lábsky hasiči Vás pozývajú na 10. jubilejný ročník „Krojovaný deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 8. júna v Obecnom parku.

Program začína o 13 hodine sprievodom krojovaných, do ktorého pozývajú všetkých ľudí, ktorí chcú prezentovať svoj kroj.

Zraz krojovaných je o 12:45 hod pred Obecným úradom.

O program sa postarajú: Lábske bábiky, krajcárek, stupavjánek, štvrčan, klnka, ZUŠ Malacky, Labjan a ZŠ Láb, mužáci z Lanžhota, manželia Uhrovi, Dana Magálová, Ivana Slabáková, dychová hudba Harmónia a iný.

Na večernú zábavu Vás pozýva skupina PROMIS.

Pripravené je aj občerstvenie.

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.