Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny rozhlas 7. júna

Dátum: 07.06.2024
Autor: Eva Rafajová
Táto novinka bude 07.07.2024 stiahnutá z webu.
Počet videní: 694
3 min. čítania
Miestny rozhlas 7. júna

Prinášame najnovšie správy

Oznamujeme voličom, ktorí sa zo závažných, najmä zdravotných dôvodov v deň konania volieb do európskeho parlamentu nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, že môžu sami alebo prostredníctvom inej osoby požiadať príslušnú okrskovú volebnú komisiu o hlasovanie mimo volebnej miestnosti do prenosnej volebnej schránky.

Požiadať o hlasovanie do prenosnej schránky môžete v deň konania volieb nasledujúcimi spôsobmi:

osobne:

požiadavku nahláste čo možno najskôr priamo okrskovej volebnej komisii vo volebnom okrsku, v ktorom ste oprávnený hlasovať.

telefonicky:

do okrskovej volebnej komisie č. 1, v budove Obecného úradu, volajte na tel.č.:  0915 700 454

do okrskovej volebnej komisie č. 2 a č. 3, v Základnej škole, volajte na tel.č.:         0915 738 453

Folklórna skupina Zóhran pozýva na Galaprogram pri príležitosti 50. výročia vzniku folklórnej skupiny s názvom "V Zóhru na placi". Vystúpenie nás prenesie do čias už zabudnutých tradícií a prác v našej obci. Zároveň si takto aj pripomenieme začiatky folklórnej skupiny Zóhran.

Vystúpenie bude už túto sobotu 8, júna 2024 o 18:30 v kultúrnom dome. Vstup je voľný a prípadným dobrovoľným príspevkom môžete podporiť ďalšie aktivity folklórnej skupiny Zóhran.

Oznamujeme občanom, že sobotu 8. júna 2024 od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU.

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.

Pošta Zohor oznamuje občanom, že bude v pondelok 10. júna bude otvorená od 8,00 do 12,00 hodiny.

Občania, ktorí si neboli prevziať v kultúrnom dome dane a poplatky, môžu tak urobiť na Obecnom úrade v bežných úradných hodinách.