Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poškodený stĺp

Práve riešime
Prijatý: 23.05.2024
Autor: Peter Bačik
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Dobrý deň,
chcel by som upozorniť na poškodený stĺp obecného rozhlasu na križovatke Štúrová - Školská. Spodná časť je značne prehnitá a hrozí pád.


Odpoveď:

Dobrý deň.

ďakujeme za podnet. Poškodený stĺp bude v blízkej dobe vymenený.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.