Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Dopravná značka STOP na ul. Na pasienkoch

Práve riešime
Prijatý: 14.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Dobrý deň, prosím o vyčistenie a odstránenie vulgárnych nápisov na dopravnej značke STOP na ul. Na pasienkoch. Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň.

značka bude vymenená.

Ďakujeme za upozornenie.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.