Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 22.11.2023
Zodpovedaný: 19.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ivan Mackovič

Podnet:

Dobrý večer, verejné osvetlenie na Obchodnej ulici opäť nefunkčné - 22.11. - 17:00. Na tejto ulici sú elektrické vodiče mimo osadených stromov, problém nebudú konáre, vodiče skratujú pri silnom vetre - predpokladám, že bude nutné mechanicky zabezpečiť, abyy sa vodiče vzájomne neskratovali ( x- ové zábrany)
Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

stav sme preverili a zadali technikovi osadenie rozperov medzi jednolivými vodičmi.

Ďakujeme za podnet. 

S pozdravom. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.