Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Bioodpad

Práve riešime
Prijatý: 16.12.2023
Autor: Tatiana
Zodpovedal: Ivan Mackovič

Podnet:

Dobrý deň, ako som si všimla už niekto dával podnet na to že pri bioodpade je kúpalisko. Obec čaká na to kým tam niekto zapadne? Ja som dnes došla s totálne zablatenym autom. Bol by taký veľký problém tam urgentne vysypať aspoň asfaltovú drť?


Odpoveď:

Dobrý deň, po vyschnutí mlák v areály, pristúpime k vyrovnaniu terénu. 

Ďakujeme za podnet.

S pozdravom.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.