Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné verejné osvetlenie - Belhouse

Práve riešime
Prijatý: 19.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ivan Mackovič

Podnet:

Dobrý deň
od včera večera 18/12/2023 nefunguje verejné osvetlenie v časti Belhouse (Jelšová ulica, ostatné svietili).


Odpoveď:

Dobrý deň, uvedené sme nahlásili technikovi. 

Ďakujeme za podnet.

S pozdravom. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.