Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

nefunkčné verejné osvetlenie

Práve riešime
Prijatý: 03.01.2024
Autor: Rudolf Tanglmajer
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Dobrý deň,

ešte pred Vianocami som ohlasoval nefunkčné lampy verejného osvetlenia, zatiaľ však k náprave nedošlo.
Chodíme do, aj z práce, potme, je zimné obdobie.
Jedná sa o 1 lampu pri dome Jedľová 6, a 2 lampy oproti, v zadnej časti slepej ulice.

Ďakujem za pochopenie.
S pozdravom


Odpoveď:

Dobrý deň.

v lokalite BEL-HOUSE prišlo k výpadku funkčnosti verejného osvetlenia, ktorá bola obnovená, avšak niektoré lampy nesvietia. Podľa technika je to spôsobené vypadnutím resp. poškodením niektorej fázy pravdepodobne v zemi.

Technik má poruchu zadanú a pracuje na jej odstránení, postupne musí byť odpájaná každá lampa a bude sa dohľadávať, kde je poškodená fáza. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.