Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nepriechodná cesta - Ulica Nad Potokom

Práve riešime
Prijatý: 07.01.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Dobry deň,
chceme dať do pozornosti nevyhovujuci stav cestnej komunikacie na ulici Nad Potokom.
Prvy nedostatok je, ze stoji jazero vody cez celu cestu a zaplavuje uz aj súkromný pozemok Nad potokom 26.

Z domov Nad Potokom 26, 26A, 26B , sa nedá prejsť na cestu bez gumakov. A uz vobec sa neda prejst s kocikom.

Druhy nedostatok je velky počet výmolov a celkovo nevyhovujúci stav cesty na celej dĺžke ulice Nad Potokom.


Odpoveď:

Dobrý deň.

momentálne je v riešení projektová dokumentácia komunikácie a vysporiadavanie majetkovo-právnych vzťahov.

Vyrovnanie prístupovej cesty bolo obcou objednané ešte pred Vianocami. Akonáhle "opadne" voda a prestane mrznúť, bude prístupová cesta vyrovnaná.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.