Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčnosť verejného osvetlenia

Vyriešený
Prijatý: 08.01.2024
Zodpovedaný: 16.02.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Nefunkčnosť verejného osvetlenia na celej Školskej ulici


Odpoveď:

Dobrý deň.

pravidelná nefunkčnosť verejného osvetlenia pri zhoršených poveternostných podmienkach na Školskej ulici a priľahlých uliciach bude riešená montážou rozpier medzi drôty vedenia. &ich montáž je už objednaná u zhotoviteľa.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.