Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie na chodnikoch

Vyriešený
Prijatý: 19.01.2024
Zodpovedaný: 20.02.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ivan Mackovič

Podnet:

Bolo by mozne zacat riesit parkovanie na chodnikoch? Napriklad na uliciach Na zahumni, Bratislavska ci Kvetna je permanentne problem s parkujucimi autami na chodnikoch, ktore casto nenechaju ani priestor na prechod peso, nie to este s kocikom. Uz v minulosti obecna policia prislubila riesenie tychto priestupkov napomenutim, avsak absolutne nic sa nezmenilo. Mnohe z parkujucich aut stoja pri domoch s prazdnymi dvormi.


Odpoveď:

Dobrý deň,

daná vec bola vyriešená upozorneniami príslušníkmi OP. Priestupky ohľadom parkovania budú aj naďalej sledované príslušníkmi OP. 

Náčelník OP

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.