Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčnosť verejného osvetlenia

Vyriešený
Prijatý: 07.03.2024
Zodpovedaný: 13.03.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Zuzana Puškáčová

Podnet:

Na Školskej ulici je nefunkčné verejné osvetlenie


Odpoveď:

Dobrý deň.

porucha bola nahlásená technikovi a v najbližších dňoch bude odstránená.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.