Zverejnenie informácií o podnikateľských subjektoch v Zohore

Počet videní: 3893
2 min. čítania
Zverejnenie informácií o podnikateľských subjektoch v Zohore

Milý podnikateľ, remeselník, živnostník.

Obec Zohor vám ponúka možnosť prezentovať vašu spoločnosť alebo vašu službu v prostredí moderných digitálnych nástrojov obce.
Od 01.01.2024 bude táto možnosť k dispozícii pre všetkých podnikateľov v našej obci.

Zverejnenie informácií o vašej firme je zabezpečené na stránke www.obeczohor.sk a zároveň aj na mobilnej aplikácii obce Zohor tak, aby sa informácia dostala k občanovi tou najpriamejšou cestou.

Na stránke www.obeczohor.sk získate jednu podstránku v sekcii Služby a obchody,  ktorú pre vás naplníme obsahom podľa vašich predstáv uvedených vo formulári nižšie.

Vyplnenie formuláru je jednoduché a zaberie minimum času. Pomocou formuláru viete jednoducho s nami vyzdieľať aj vaše logo, prípadne fotografiu, ktorá pomôže propagovať vašu prevádzku.

Správny poplatok za zverejnenie informácií o podnikateľských subjektoch na webovom sídle obce je stanovený na 30 EUR rok.

Služba prináša vašu firmu priamo do informačného stredu občanov obce Zohor.

V prípade záujmu vyplňte nižšie uvedený formulár.

Za Obecný úrad v Zohore

Ivan Mackovič